Optiniai taikikliai GPO

Optiniai taikikliai GPO (German Precission Optics) - savybių aprašymai, ypatumai, modelių įvairovė, kur įsigyti

info

5/21/20224 min read

GPO - German Precission Optics - optiniai taikikliai

GPO optiniai taikikliai - modeliai

GPO optiniai taikikliai yra suskirstyti į serijas ir klases. Aptarsime vienas populiariausių serijų Spectra ir Passion. Serijoje produktai suskirstyti į klases. Kuo aukštesnė klasė, tuo daugiau įdomesnių savybių ir parametrų, geresnis matomumas prieblandoje, detalesnis ir stipresnis priartinimas.

Turbūt sutiksite, kad renkantis optinį taikiklį, reikėtų atkreipti dėmesį, kad geriau rinktis bent 3x priartinimą. Tad išrinkom modelius, kurie turi ne mažesnį priartinimą. Vieni įdomesnių būtų šių klasių modeliai: Spectra 4x, Spectra 5x, Spectra 6x, Spectra 8x, Passion 4x, Passion 5x, Passion 6x, Passion 8x. Kitaip sakant 4, 5, 6 ir 8 klasės Spectra ir Passion GPO optinių taikiklių serijose.

GPO - German Precission Optics - optinių taikiklių gamintojas iš Vokietijos.

GPO Spectra optiniai taikikliai

GPO Passion optiniai taikikliai

GPO optinių taikiklių ypatingos savybės ir jų aprašymai

Double HD™ technologija

GPObright™ patentuotas GPO lęšio dengimo procesas

PASSIONtrac™ operacinė sistema

iControl™ pašvietimo kontrolės sistema

Double HD objektyvai tai GPO naudojama technologija, kai keli ypač žemos dispersijos lęšiai yra chemiškai laminuojami, kad būtų sukurtas vienas daugiasluoksnis aukštos kokybės optinis objektyvas.

Žemos dispersijos lešiuose yra fluorito, kuris sumažina chromatinę aberaciją – vaizdo iškraipymą. Ši nauda aiškiai matoma naudojant visus GPO produktus, palaikančius šią funkciją. Tai GPO Passion serijos modeliai, GPO Spectra 4x ir 6x klasių modeliai.

Chromatinė aberacija paprastai atsiranda esant dideliems nuotoliams – turbūt esate pastebėję kai kuriuose pigesniuose įrenginiuose, kad vaizdo kraštuose spalvos atrodo susiliejusios. Šis trūkumas Jums gali sutrukdyti tinkamai įvertinti objektą, jo tinkamumą medžioti. Žema dispersija reiškia labai aiškų vaizdą, tačiau tai ir gerokai pabrangina prekę, bet GPO ypatingos prekybos sistemos dėka, sugeba pasiūlyti šias savybes už patrauklią kainą.

Anksčiau tokios kokybės obejtkyvus galima buvo rasti tik pas aukščiausios kokybės fotografinių objektyvų gamintojus, tačiau dabar tokia kokybe galima mėgautis ir su sportine optika, kurią gamina GPO.

GPObright yra patentuotas GPO lęšio dengimo procesas, kuris maksimaliai padidina šviesos pralaidumą per kiekvieną optinio elemento paviršių.

Įprastas nepadengtas aukštos kokybės stiklas gali atspindėti iki 5 % tos šviesos, nukreipdamas šią šviesą taip, kad ji nepatektų į optinę sistemą. O GPO technologijos GPObright dėka, net iki 99,7 % turimos šviesos praeina per kiekvieną optinį paviršių. Todėl GPO optinio taikiklio optinis vaizdas yra ryškus net esant prasčiausiam apšvietimui.

GPO optinių taikiklių modeliai su GPObright technologija: Spectra 5x, Spectra 8x, Passion 5x, Passion 6x, Passion 8x.

iControl technologija užtikrina, kad akumuliatorius nenumirs, kai to labiausiai reikės, tai reiškia padeda taupyti energiją:

  • mikropluošto optinio apšvietimo technologija (raudonas taškelis centre, galima reguliuoti ryškumą)

  • automatiškai išjungiamas apšvietimas, po 3 valandų nenaudojimo

  • įspėja, kai akumuliatoriuje liko tik 15 % energijos

PASSIONtrac yra unikali operacinė sistema, integruota į optinius GPO taikiklius, kuri užtikrina patikimą, greitą ir paprastą reguliavimą.

PASSIONtrac taip pat turi paprastą nulio nustatymo funkciją. Tai leidžia vartotojui iš naujo nustatyti bokštelį, kad ant bokštelio esanti nulio žyma galėtų sutapti su nulio indikatoriaus žyma, esančia ant taikiklio vamzdžio korpuso. Uždėjus optinį taikiklį su šia sistema ant šautuvo, naudotojas turi tik pakelti bokštelį, kad nunulinti bokštelio sriegius, pasukti bokštelį iki tos vietos, kurioje bokštelio nulinis ženklas sutampa su nulinio indikatoriaus žyma ant taikiklio korpuso, ir švelniai paspausti bokštelį žemyn, kol užsifiksuos į vietą. Tokiu būdu, jei kada nors reikės pakoreguoti bokštelį lauke, bus aišku kur prasidėjo nulinis kilimas.

Papildomas PASSIONtrac pranašumas yra rankinis bokštelio reguliavimas. PASSIONtrac bokšteliai yra išgraviruoti lengvai įskaitomais MIL arba MOA ženklais ir atitinka MIL arba MOA reguliavimo tašką. Šauliai gali valdyti šį gaminį kaip taktinį MIL arba medžioklinį ilgo nuotolio MOA bokštelį: įvesti, nuskaityti ir šauti. Ciferblato bokštelis apsaugotas mechaniškai apdorotu aliuminio bokštelio dangteliu.