Night Pearl termovizorius Scops 35 Elite

Night Pearl termovizorius Scops 35 Elite savybės, geriausios ypatybės, trūkumai, pliusai, minusai. Termovizoriaus aprašymas.

info

9/22/20213 min read

Termovizorius medžioklei Scops 35 Elite. Ypatingos savybės

Vanadiumo oksido sensorius VOx kurio rezoliucija 384x288 px ir 12ųm matrica.

Puiki vaizdo kokybę už prieinamą kainą. Vaizde galite matyti gana ryškias detales.

NETD <40mk. Kas leidžia pastebėti gana mažus temperatūros kontrastus. Tai ypač aktualu, kai yra rūkas, lietus, kitos blogos oro sąlygos.

Vaizdas yra nuoseklus, nestringantis, atsinaujinimo dažnis 50 Hz.

Ekrano rezoliucija yra 1280x960px LCOS, ir puikiai veiks iki -20 laipsnių temperatūros. Gali būti, kad žemesnėje temperatūroje pajusite pablogėjusią kokybę ar greičiau išsikraunančią bateriją.

Baterija integruota. Jos veikimo laikas iki 7 val. Pakrovimas per Micro USB iš eletros tinklo, išorinio maitinimo šaltinio, kaip power bankas. Norint pakeisti integruotą bateriją, teks kreiptis į autorizuotą servisą, t.y. pardavėją.

Termovizorius Scops 35 Elite turi siauresnį matymo lauką, nei brangesnis 35 Max modelis.

Didinimas optinis yra 3,5x. Skaitmeninis 2x, 4x iki 14 kartų išdidinti.

Su PIP (vaizdas vaizde) iki 8x. Aišku artinant siaurėja matymo laukas, bet geriau matosi objektas.

Įjungimas: power mygtuką paspaudus palaikyti apie 3s. Taip pat ir išjungiamas. Jei netyčia paliksite įjungtą, išsijungs automatiškai po 20minučių, kad būtų išsaugota kuo daugiau energijos baterijoje.

Budėjimo režimas įjungiamas/išjungiamas trumpai paspaudus power mygtuką.

Penkių spalvų paletė: šilta juoda (karščiausi objektai rodomi juodai, šalčiausi baltai: mėgstamiausia tarp medžiotojų, nes kūno kontūrai atvaizduojami šioje paletėje itin tiksliai, kaip nuotraukoje), šilta balta (karščiausi objektai rodomi baltai, šalčiausi juodai), šilta raudona, Pseudo spalva ir papildoma - šalti atspalviai BIRD.

Aptikimas iki 2500m. Aišku iš tokio atstumo matysite vos padidintus objektus, tai leis tik aptikti šilumos šaltinį. Bet tarkim šerno dydžio objektas lengvai identifikuojamas bus iš maždaug 400m.

IP66 - galite be rūpesčio medžioti lietingomis dienomis.

2021 pavasarį Night Pearl išleido savo specialią vaizdo gerinimo programą. Ši programa padeda geriau matyti net labai sunkiomis oro sąlygomis.

PIP - vaizdas vaizde funkcija. Tai reiškia, kad tik dalis paveiksliuko bus didinama, išlaikant jį aplinkoje, kuri nesididina, tai leidžia lengviau orientuotis ir pasididinti, tik reikalingą matyti geriau objektą, išlaikant platų matymo lauką.

Karštų taškų sekimo funkcija. Ekrane atsiranda rodyklytė rodanti, kuria kryptimi sukti žvilgsnį, kad rasti šiltus objektus. Tai ypač naudinga funkcija, kai reikia aptikti mažesniu objektus.

Atstumo matavimas - stadiametrinis. Kai aptinkate nežinomą objektą, termovizoriumi galite nustatyti atstumą iki objekto remiantis to objekto ūgiu.

Meniu nustatymai: šviesumas, kontrastas, kiti parametrai, kurie leis mėgautis matomu vaizdu jums įprastu režimu.

Kalibravimą galima pasirinkti automatinį arba rankinį. Pasirinkus automatinį, termovizorius susikalibruoja pats, kai vaizdo kokybė ima blogėti. Pasirinkus rankinį kalbiravimą, galima pačiam atlikti kalibravimo procesą. Įjungiant termovizorių, vyksta kalibraciją. Girdėsite lengvą spragsėjimą po įjungimo mygtuko paspaudimo.

Retai randamas kituose termovizoriuose, skaitmeninis kompasas.

Termovizoriumi galima daryti nuotraukas, įrašinėti video, prijungti prie mobilaus įrenginio su mobilia programėle. Prisijungus galima peržiūrėti, parsisiųsti padarytas nuotraukas, video, pakeisti nustatymus.

3m garantija. Servisas Lietuvoje. Greitas pristatymas.

Ergonomiškas ir patogus tiek kairiarankiams tiek dešiniarankiams.

Mygtukai išdėstyti taip, kad būtų lengvai pasiekiami artimiausiais pirštais, kai laikote monokuliarą delne. 4 mygtukai, kurių užtenka visam monokuliaro valdymui.

Guminis apvadas aplink ekraną padidina komfortą, kai priglaužiamas termovizorius prie akies, guma švelniai priglunda ir leidžia sukoncentruoti žvilgsnį. Tai ypač aktualu nešiojantiems akinius. Jei turite regėjimo problemų, visada atkreipkite dėmesį ar pasirūpinta jūsų komfortu. Šie termovizoriai leis jums pamiršti, kad nešiojate akinius.

Dioptrijų reguliavimo ratukas. Patogus priėjimas, lengvai pakeiste dioptrijas pagal savo poreikį. Vos keli pasukimai ir nusiėmus akinius lengvai ir aiškiai matysite per termovizoriaus akutę.

35mm objektyvas. Fokusavimo žiedas ant objektyvo. Objektyvas uždengtas specialiu guminiu dangteliu, kurio nepamesite, nes jis yra pritrvirtintas prie termovizoriaus.

Termovizorius pagamintas iš smūgiams atsparaus plastiko, apgumuotas papildomai apsaugai ir patogesniam laikymui delne, kad neišslystų. Night Pearl gamykloje termovizorius buvo ištestuotas metant jį iš 1,5m aukščio ant tvirtos kietos dangos. Savaime suprantama, termovizorius testą puikiai išlaikė.

Aušinimo grotelės - prietaisas saugomas nuo perkaitimo. Grotelių viduryje yra vieta štatyvo varžto montavimui, kas leis mėgautis idealiai sufokusuotais vaizdais. Norint padaryti kokybišką nuotrauką tamsoje, rekomenduojama montuoti termovizorių ant štatyvo.

Micro USB išėjimas pakrovimui. Komplekte yra Micro USB laidas ir kištukas į lizdą. Micro USB laidu galite prijungti termovizorių ir prie papildomo energijos šaltinio ir prie kompiuterio, kad persikelti nuotraukas ar video.

Video išėjimas, jei norėtumėt stebėti ar peržiūrėti video per papildomą ekraną. Laidą rasite komplektacijoje.